Het volledige programma van alle teams voor de aankomende periode:

WanneerWedstrijdenLocatie
17 September 20:45Kalinko DS 8 - GGV DS 5Houtrust sporthal in 's-gravenhage
17 September 21:00VCO DS 3 - GGV DS 3De Cuyl in Oegstgeest
17 September 21:30GGV DS 2 - VCS DS 2Vijf Meihal in Leiden
17 September 21:30GGV DS 4 - Aspasia DS 2Vijf Meihal in Leiden
17 September 21:30Scarabee DS 3 - GGV DS 6Sporthal de Vaart in Ter aar
17 September 21:30SKC HS 3 - GGV HS 1Universitair SC in Leiden
17 September 21:30GGV HS 3 - Punch HS 11Vijf Meihal in Leiden
24 September 21:00VCO DS 4 - GGV DS 6De Cuyl in Oegstgeest
24 September 21:30Leython DC DS 5 - GGV DS 2De Bloemerd in Leiderdorp
24 September 21:30GGV DS 3 - VOLEVO DS 8Vijf Meihal in Leiden
24 September 21:30GGV HS 1 - Kalinko HS 5Vijf Meihal in Leiden
24 September 21:30GGV HS 2 - Castellum HS 2Vijf Meihal in Leiden
25 September 12:30GGV HS 3 - SKC HS 8De Vliethorst in Voorschoten
25 September 14:30VollinGo DS 4 - GGV DS 1De Zebra in Gouda
01 October 19:15Setumup HS 1 - GGV HS 2Het Spant in Leimuiden
01 October 19:30SKC DS 11 - GGV DS 5Universitair SC in Leiden
01 October 21:00Timios HS 2 - GGV HS 1De Plataan in Boskoop
01 October 21:00Setumup XR 2 - GGV XR 1Het Spant in Leimuiden
01 October 21:30GGV DS 2 - Scarabee DS 1Vijf Meihal in Leiden
01 October 21:30Sovicos DS 6 - GGV DS 3Steenwijklaan in 's-gravenhage
01 October 21:30GGV DS 6 - Waterlanders DS 7Vijf Meihal in Leiden
01 October 21:30GGV HS 3 - Sovicos HS 5Vijf Meihal in Leiden
08 October 19:30TAC '90 DS 1 - GGV DS 3Sporthal Roemer Visscherstraat in 's-gravenhage
08 October 21:00Castellum DS 3 - GGV DS 4De Arena in Alphen aan den rijn
08 October 21:30SKC DS 6 - GGV DS 2Universitair SC in Leiden
08 October 21:30GGV DS 5 - Punch DS 13Vijf Meihal in Leiden
08 October 21:30GGV HS 1 - VVV Delta HS 4Vijf Meihal in Leiden
08 October 21:30GGV XR 1 - Merenwijk XR 4Vijf Meihal in Leiden
09 October 13:00SKC DS 12 - GGV DS 6Universitair SC in Leiden
09 October 18:00VOLEVO HS 6 - GGV HS 3De Fluit in Leidschendam
15 October 21:00VCO XR 2 - GGV XR 1De Cuyl in Oegstgeest
15 October 21:30RVV DS 2 - GGV DS 1Boorsmazaal in Katwijk zh
15 October 21:30GGV DS 4 - SKC DS 7Vijf Meihal in Leiden

Via het menu is het ook mogelijk om het programma per team op te vragen.