Het volledige programma van alle teams voor de aankomende periode:

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaats
26 okt.21:30GGV DS 4 - Setumup DS 2Vijf Meihal LEIDEN
26 okt.21:30GGV HS 3 - Liusna HS 2Vijf Meihal LEIDEN
26 okt.21:30GGV DS 5 - Liusna DS 3Vijf Meihal LEIDEN
27 okt.19:00SKC DS 15 - GGV DS 6Universitair SC LEIDEN
30 okt.20:30Waterlanders DS 2 - GGV DS 1De Steupel NIEUWKOOP
2 nov.19:15Setumup HS 3 - GGV HS 3Het Spant LEIMUIDEN
2 nov.21:15Aspasia DS 3 - GGV DS 4De Ridderhof KOUDEKERK AAN DEN RIJN
2 nov.21:30GGV HS 1 - Punch HS 4Vijf Meihal LEIDEN
3 nov.13:00Gemini-Kangeroes DS 2 - GGV DS 2De Vliethorst VOORSCHOTEN
3 nov.13:00SKC DS 12 - GGV DS 5Universitair SC LEIDEN
9 nov.19:15Setumup DS 2 - GGV DS 5Het Spant LEIMUIDEN
9 nov.19:30SKC HS 7 - GGV HS 3Universitair SC LEIDEN
9 nov.21:30GGV DS 4 - SKC DS 14Vijf Meihal LEIDEN
9 nov.21:30GGV HS 2 - VCO HS 2Vijf Meihal LEIDEN
9 nov.21:30GGV DS 6 - SKC DS 15Vijf Meihal LEIDEN
10 nov.13:00RVV DS 4 - GGV DS 3Boorsmazaal KATWIJK ZH
16 nov.19:30Castellum HS 2 - GGV HS 2De Arena ALPHEN AAN DEN RIJN
16 nov.21:00VCO DS 4 - GGV DS 6De Cuyl OEGSTGEEST
16 nov.21:30GGV DS 3 - Setumup DS 1Vijf Meihal LEIDEN
16 nov.21:30GGV HS 1 - Waterlanders HS 2Vijf Meihal LEIDEN
16 nov.21:30GGV DS 1 - VCO DS 2Vijf Meihal LEIDEN
17 nov.15:00SKC DS 7 - GGV DS 2Universitair SC LEIDEN
22 nov.21:00VCS DS 3 - GGV DS 2Wasbeek SASSENHEIM
23 nov.19:30Castellum DS 1 - GGV DS 1De Arena ALPHEN AAN DEN RIJN
23 nov.21:00VCO DS 3 - GGV DS 3De Cuyl OEGSTGEEST
23 nov.21:30GGV DS 4 - SKC DS 14Vijf Meihal LEIDEN
23 nov.21:30GGV DS 6 - GSC Haaglanden DS 9Vijf Meihal LEIDEN
23 nov.21:30GGV HS 3 - VCS HS 5Vijf Meihal LEIDEN
23 nov.21:30SKC DS 12 - GGV DS 5Universitair SC LEIDEN
23 nov.21:30Kratos '08 HS 5 - GGV HS 1Tanthof DELFT
24 nov.13:00GGV HS 2 - Scarabee HS 2De Vliethorst VOORSCHOTEN
30 nov.21:00GGV DS 1 - Aspasia DS 2De Vliethorst VOORSCHOTEN
30 nov.21:30GGV DS 4 - Aspasia DS 3Vijf Meihal LEIDEN

Via het menu is het ook mogelijk om het programma per team op te vragen.