Het volledige programma van alle teams voor de aankomende periode:

WanneerWedstrijdenLocatie
03 December 19:30SKC DS 8 - GGV DS 4Universitair SC in Leiden
03 December 19:30SKC HS 4 - GGV HS 2Universitair SC in Leiden
03 December 21:30GGV DS 2 - SKC DS 5Vijf Meihal in Leiden
03 December 21:30GGV DS 3 - Waterlanders DS 5Vijf Meihal in Leiden
03 December 21:30SKC DS 10 - GGV DS 6Universitair SC in Leiden
03 December 21:30GGV HS 1 - VCS HS 2Vijf Meihal in Leiden
03 December 21:30Monza HS 6 - GGV HS 3De Wielepet in Monster
10 December 19:15Setumup DS 1 - GGV DS 2Het Spant in Leimuiden
10 December 20:45Waterlanders DS 4 - GGV DS 4De Steupel in Nieuwkoop
10 December 21:30Sovicos DS 2 - GGV DS 1Steenwijklaan in 's-gravenhage
10 December 21:30GGV DS 5 - Punch DS 13Vijf Meihal in Leiden
10 December 21:30GGV HS 2 - Habithuis | RVV HS 3Vijf Meihal in Leiden
10 December 21:30GGV XR 1 - Setumup XR 2Vijf Meihal in Leiden
16 December 21:30VOLEVO DS 11 - GGV DS 5De Fluit in Leidschendam
17 December 21:30GGV DS 4 - In Up Go DS 1Vijf Meihal in Leiden
17 December 21:30GGV DS 3 - VCS DS 3Vijf Meihal in Leiden
17 December 21:30GGV HS 1 - Donar HS 1Vijf Meihal in Leiden
06 January 20:30In Up Go HS 1 - GGV HS 2De Tweesprong in Roelofarendsveen
07 January 21:30GGV DS 2 - Scarabee DS 1Vijf Meihal in Leiden
07 January 21:30GGV DS 3 - VCO DS 3Vijf Meihal in Leiden
07 January 21:30GGV DS 6 - VCO DS 4Vijf Meihal in Leiden
13 January 21:30VOLEVO DS 8 - GGV DS 3De Fluit in Leidschendam
14 January 20:45Kalinko HS 5 - GGV HS 1Houtrust sporthal in 's-gravenhage
14 January 21:00Castellum HS 2 - GGV HS 2De Arena in Alphen aan den rijn
14 January 21:30GGV DS 1 - VollinGo DS 4Vijf Meihal in Leiden
14 January 21:30GGV DS 2 - Leython DC DS 5Vijf Meihal in Leiden
14 January 21:30GGV DS 4 - SKC DS 8Vijf Meihal in Leiden
14 January 21:30Liusna DS 1 - GGV DS 5De Waterkanten in Lisse
15 January 12:30GGV HS 3 - Monza HS 6De Vliethorst in Voorschoten
21 January 19:30SKC DS 2 - GGV DS 1Universitair SC in Leiden
21 January 19:30Sovicos HS 5 - GGV HS 3Steenwijklaan in 's-gravenhage
21 January 20:45Waterlanders DS 7 - GGV DS 6De Steupel in Nieuwkoop
21 January 21:30Scarabee DS 1 - GGV DS 2Sporthal de Vaart in Ter aar

Via het menu is het ook mogelijk om het programma per team op te vragen.